Дата: 07.04.2024 13:01

Через обстріли Курахівської та Мар'їнської громади на Донеччині загинули 3 людини та 2 отримали поранення. 3 людини загинули і 2 поранені внаслідок обстрілів центральної частини області. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Вчора вдень росіяни обстріляли з артилерії Курахівську і Мар'їнську громади.

У Курахівці 2 загиблих і 1 поранений; у Красногорівці — 1 загиблий і 1 поранений.

Обидва поранених доставлені до найближчої лікарні і отримують необхідну медичну допомогу.

Залишатися на Донеччині — небезпечно! Бережіть себе і своїх близьких — евакуюйтесь!