Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!

Дата: 15.04.2024 11:45

Завдяки щедрості та доброті Благодійного фонду "Янголи Спасіння", мешканці нашої громади в черговий раз отримали свіжий хліб від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН. Ця ініціатива вже стала традиційною, і ми щиро вдячні за безперервну підтримку та допомогу.

Хліб – це основа нашого столу, і його постійна наявність важлива для забезпечення нашої громади необхідними продуктами харчування.

Ми висловлюємо щиру вдячність Благодійного фонду "Янголи Спасіння" та Всесвітній Продовольчій Програмі ООН за їхню невтомну роботу та зусилля у наданні допомоги нашій громаді. Ця ініціатива має велике значення для нас, і ми впевнені, що спільно ми зможемо подолати будь-які труднощі та долучитися до побудови кращого майбутнього.