Всеукраїнська програма ментального здоров'я
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", яка здійснюється за ініціативи Першої леді Олени Зеленської, Великоновосілківським районним центром зайнятості для співробітників Відділу № 7 пробації Донечини та їх підоблікованих 15.04.2024 року проведено тренінг "Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях".
Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров'я – нерозривне ціле.
У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров'я – своє та людей поруч
В ході тренінгу тренерка Тетяна Іванова розповіла учасникам про навички опанування стресу та негативних емоцій під час війни та як знаходити сили для психологічного відновлення. Запропонувала дієві механізми, які допомагають психологічній стійкості у часи повномасштабної війни.
Всеукраїнська програма ментального здоров'я https://www.facebook.com/howareu.program