Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією запущена акція "Висади дерево до Дня довкілля"

Дата: 16.04.2024 10:59

Висадження дерев до Дня довкілля є чудовою ініціативою, яка сприяє збереженню природи та покращенню екологічного стану в громаді. Дерева не тільки очищають повітря, але й створюють затінені місця для відпочинку та покращують естетику ландшафтів.
Висадження дерев може включати в себе різноманітні види дерев та кущів, які відповідають місцевим кліматичним умовам та сприяють біорізноманіттю. Крім того, така активність може об’єднати громаду, заохочуючи людей, робити спільні зусилля для покращення свого життя.
Долучення до цієї дії є чудовим способом показати свою любов до природи та зробити свій внесок у створення здорового та екологічно чистого оточення для майбутніх поколінь.
Акція "Висади дерево до Дня довкілля" є важливим кроком у напрямку збереження природи та покращення якості життя у громаді.