Разом до перемоги!

Дата: 18.04.2024 14:33

Вчора відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Волноваській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації.
Засідання провела голова Ради з питань внутрішньопереміщених осіб при Волноваській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації Вікторія ВОРОБЦОВА.
На порядок денний були винесені  наступні питання:
1. Про затвердження Плану роботи Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Волноваській районній державній адміністрації,районній військовій адміністрації.
2. Проведення аналізу проблем внутрішньо переміщених осіб щодо доступу до послуг соціального забезпечення. Вирішення соціальних проблем, задоволення гуманітарних потреб, забезпечення юридичної,ментальної підтримки та провадження соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб.
3. Про офіційний комунікаційний майданчик Ради ВПО. Оприлюднення корисної інформації для внутрішньо переміщених осіб на офіційному вебсайті райдержадміністрації, в мережі Фейсбук, Телеграм та Інстаграм.
4. Про проблемні питання.
Всі питання були детально вивчені та прийняті відповідні рішення.
Цей захід демонструє високий рівень організації та співпраці в Волноваському районі.
Разом до перемоги!