Дякуємо Благодійній організації «Благодійний фонд «Право на захист»  за їхню важливу роботу та підтримку мешканців Великоновосілківської громади.

Дата: 18.04.2024 12:35

Надано безоплатну правову та психологічну допомогу мешканцям Великоновосілківської громади.
Надання безоплатної правової та психологічної допомоги постраждалим від ворожих обстрілів мешканцям громади є надзвичайно важливою ініціативою. Юристи та психологи з Благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист»  роблять великий вклад у підтримку людей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.
Правова допомога включала в себе: консультації з питань прав та обов'язків, допомогу в складанні документів, захист прав постраждалих та інші юридичні питання. Психологічна підтримка, у свій час, допомагає місцевим справлятися з психічними та психологічними труднощами, які виникають після ворожих обстрілів.
Ця ініціатива демонструє важливість спільної роботи між громадою, благодійними організаціями та професіоналами для підтримки та захисту прав людей.