Разом до перемоги!

Дата: 20.04.2024 14:14

Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО спільно з начальником поліції (Великої Новосілки) полковником поліції Артемом КУЗНЕЦОВИМ,  об'єдналися на акції, присвяченій Дню Довкілля, демонструючи свою підтримку екологічним ініціативам.

Ця спільна робота не тільки сприяє висадці дерев та зеленому благоустрою громади, але й відображає важливість співпраці між різними сферами влади та правоохоронними органами для забезпечення збалансованого розвитку та добробуту громади.

Сергій ЯЩЕНКО висловив свою вдячність поліцейському керівництву за активну участь у цій ініціативі, підкресливши, що спільна робота може принести значний позитивний вплив на стан навколишнього середовища та сприяти створенню здорового та зеленого місця для мешканців.

Здійснення таких заходів важливе не лише з екологічної точки зору, але й для підвищення соціальної відповідальності та формування свідомого ставлення до довкілля серед громади. Такі акції стають прикладом спільної дії та демонструють, що кожен може зробити свій внесок у збереження нашої планети для майбутніх поколінь.