Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 20 квітня.

Дата: 20.04.2024 16:16

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 20 квітня.

Як повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін інформує про ситуацію в регіоні.

Покровський район. У Мар'їнській громаді 1 людина поранена у Красногорівці, обстріляні Антонівка, Катеринівка і Іллінка. В Українську Селидівської громади поранено людину, пошкоджено 7 багатоповерхівок. У Мирнограді пошкоджено 3 адмінбудівлі.

Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні Ямполівка і Терни, у Костянтинівській — Маркове і Ступочки. 1 людина поранена у Дружківці.

Бахмутський район. У Нью-Йорку поранено людину, пошкоджено будинок. У Часовоярській громаді пошкоджені 7 приватних будинків і 2 багатоповерхівки. У Серебрянці Сіверської громади пошкоджено будинок.

Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 139 людей, у тому числі 21 дитину.

🇺🇦 Донецька ОДА (https://t.me/DonetskaODA)