Відбулася чергова успішна видача гуманітарних наборів від американської організації Global Empowerment Mission, за фінансової підтримки фонду Howard G. Buffett.

Дата: 22.04.2024 09:19

Набори були надані мешканцям Шахтарського старостинського округу, які наразі живуть під постійними ворожими обстрілами. Ця гуманітарна допомога є важливою підтримкою для наших мешканців, які перебувають у складних умовах та потребують базових речей.
Ми хочемо висловити свою щиру подяку партнерам GEM, за їхню небайдужість та готовність допомагати мешканцям Великоновосілківської громади в любий час дня та ночі. Ваша підтримка надзвичайно важлива для людей і дарує їм надію на краще майбутнє.
Дякуємо вам за вашу підтримку та співпрацю!