Продовжується прибирання території Великоновосілківської громади: фокус на території біля кладовища.

Дата: 22.04.2024 13:25

У Великоновосілківській громаді активно продовжуються ініціативи з прибирання та благоустрою, особлива увага приділяється території навколо місцевих кладовищ. Ця робота є не тільки естетичною, але й має важливе соціальне значення, допомагаючи створити гідне середовище для відвідування місць поховань. Адже це місце пам'яті, де люди приходять вшановувати пам'ять своїх близьких. Створення охайного та доглянутого середовища створює спокійну та гідну атмосферу для відвідування, а також забезпечує загальний стан благоустрою громади.
Чистота, порядок та благоустрій нашої Громади залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться до прибирання, аби на території Великоновосілківської Громади панували чистота і порядок!