Вітаємо рій "Гайдамаки"

Дата: 23.04.2024 11:01

З 15 квітня  по 26 квітня 2024 року  серед  закладів загальної середньої освіти громади відбувся  І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Головна мета гри «Джура» - це активізація роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій Українського народу, виховання юних патріотів на засадах козацьких морально-світоглядних цінностей, національної гідності, високої самосвідомості та здорового способу життя.
У змаганнях взяли участь 9 роїв навчальних закладів. Команди об’єднали  6-8 учнів.
Під час заходу  школярі змагалися у військово-історичному конкурсі, продемонстрували знання з надання першої долікарської допомоги, спортивному орієнтуванні. Всі змагання пройшли у дистанційному форматі.                                         Вітаємо рій "Гайдамаки" (молодша група) з перемогою в  І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Пишаємося вами: Тимур Рябов, Вероніка Хоменко, Еліна Черновал, Анна Папазова, Ярослав Бичков, Марія Афендікова! Молодці наші козачата! Ви найкращі! Велика подяка керівнику команди Марині Петрівні ГЛАДЧЕНКО, батькам, учителям, які допомагали при підготовці наших Котигорошків! Зичимо перемоги в наступних етапах гри!