Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!

Дата: 23.04.2024 11:39

Благодійний фонд "Янголи Спасіння" надали гуманітарну допомогу, надану Всесвітньою Продовольчою Програмою (ВПП) ООН мешканцям Великоновосілківської громади.

Волонтери Благодійного фонду "Янголи Спасіння" успішно організували та провели видачу гуманітарної допомоги для мешканців громади. Ця ініціатива стала важливим кроком у наданні підтримки та допомоги тим, хто перебуває у важкій життєвій ситуації.

Місцеві мешканці висловили вдячність Благодійному фонду "Янголи Спасіння" та Всесвітній Продовольчій Програмі (ВПП) ООН за їхню неоціненну підтримку та допомогу. Така спільна робота є прикладом того, як колективні дії можуть мати значний позитивний вплив на життя та добробут людей які проживають на території нашої громади.