Візит старшого військового священника до смт Велика Новосілка став важливою подією для місцевих жителів, які отримали не лише матеріальну, але й душевну підтримку у цей важкий час.

Дата: 25.04.2024 15:24

Днями за підтримки начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА у супроводі евакуаційної групи «Білий Янгол» Великоновосілківського напрямку, старший військовий священник, член духовного управління капеланів "Українська євангельська церква", відвідав смт Велика Новосілка.
Прибувши до смт Велика Новосілка, священник спрямував свою увагу на надання духовної та гуманітарної підтримки мешканцям, які пережили важкі часи через військові події. Він провів ряд служінь, спілкувався з місцевими жителями, надавав душевну підтримку та молитовну допомогу.
Капелан надав гуманітарні набори, які включали в себе необхідні засоби для щоденного життя та хліб.