Дата: 26.04.2024 10:29

У сучасному світі наявність документів, що посвідчують особу, є надзвичайно важливою. Для багатьох це не лише питання зручності, а й ключ до отримання різних послуг та прав. Тому втрата документів у результаті непередбачуваних обставин може стати серйозною проблемою.
Завдяки спільним зусиллям начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА та волонтера Олександра ЯГМУРОВА мешканцю села Времівка Сідаченко Миколі Івановичу було відновлено документи, що посвідчують особу.
Микола Іванович втратив всі документи у результаті пожежі, що сталася в його будинку після обстрілу. Це призвело до складнощів у здійсненні повсякденних справ, а також у доступі до різних соціальних та медичних послуг. Ситуація вимагала негайних заходів, і на допомогу прийшли Сергій Ященко, начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації, та волонтер Олександр Ягмуров.
Слід відзначити, що такі дії стали можливими завдяки активній громадській підтримці та доброчинній ініціативі. Вони стали світлим прикладом того, як об'єднані зусилля можуть вирішувати навіть найскладніші проблеми. Такі вчинки показують, що небайдужість та допомога іншим – це основні складові сучасного суспільства, які допомагають нам пройти через будь-які випробування та відновитися після будь-яких труднощів.