Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 26 квітня.

Дата: 26.04.2024 11:34

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 26 квітня.

Про ситуацію в області повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Покровський район. У Красногорівці поранено 3 людини. В Очеретиному 1 людина загинула. У Курахівській громаді 1 людина загинула у Курахівці і 1 поранена у Гірнику; у Гострому пошкоджено 8 приватних будинків. В Удачному 3 людини загинули і 4 поранені, пошкоджені адмінбудівля, заклад культури, кав'ярня і понад 20 приватних будинків.

Краматорський район. У Лиманській громаді пошкоджено 2 будинки у Ямполі. На Костянтинівку ворог скинув КАБ-250 — на щастя, бомба не вибухнула, сапери її знешкодили.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 8 приватних будинків, багатоповерхівка і 3 промислові будівлі. Пошкоджено будинок у Серебрянці Сіверської громади.

Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 106 людей, у тому числі 12 дітей.

🇺🇦 Донецька ОДА (https://t.me/DonetskaODA)