У сучасному світі гуманітарна допомога відіграє важливу роль у підтримці та покращенні якості життя людей, особливо тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Дата: 29.04.2024 11:14

Днями Благодійний фонд "Янголи Спасіння" завдяки ЮНІСЕФ здійснив ще одну гуманітарну дію, видаючи допомогу у вигляді гігієнічних наборів сім’ям з дітьми до 14 років включно.

Гуманітарні набори включають в себе необхідні гігієнічні засоби, які дозволять забезпечити чистоту та здоров’я дітей і дорослих.

Допомога у вигляді гігієнічних наборів для сімей з дітьми до 14 років стала додатковим джерелом підтримки для тих, хто її потребує. Ця ініціатива не лише допомагає забезпечити необхідні речі для дітей та дорослих, а й демонструє, що важливо бути разом та допомагати один одному в складний час.