Минулої доби #рятувальникиДонеччини залучались до ліквідації 20 пожеж на території області, 3 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів

Дата: 08.05.2024 13:45

🔥 Вчора ворог обстріляв с. Новий Комар Волноваського району внаслідок чого виникла пожежа на території приватного домоволодіння. На місце події виїхали рятувальники 81 державної пожежно-рятувальної частини, які ліквідували загоряння господарчої споруди на площі 16 кв. м та запобігли перекиданню вогню на житловий будинок.
🔥 8 травня о 01:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку в с. Осикове Краматорського району. Прибувши на місце пожежі рятувальники встановили, що всередині житлового будинку відбувається горіння. Під час гасіння пожежі в одній із кімнат будинку було виявлено тіло загиблого чоловіка 1971 р. н..
О 02:07 рятувальники локалізували загоряння та о 02:25 повністю ліквідували на площі 20 кв. м.
Причина та обставини пожежі встановлюються відповідними фахівцями
🔥 7 квітня о 17:10 рятувальники прибули на пожежу в господарчій споруді на території приватного домоволодіння у м. Лиман Краматорського району. Надзвичайники ліквідували о 17:37 загоряння на площі 32 кв. м.
🔥 Також рятувальники ліквідували 10 пожеж на відкритих територіях та 2 пожежі в природних екосистемах. Вогнем знищено понад 5 га сухої трави та 472 га лісової підстилки.
#пожежі #рятувальникиДонеччини