Разом ми зробили важливий крок у напрямку створення більш доступного та дружнього середовища для всіх наших мешканців.

Дата: 11.05.2024 10:07

Благодійна організація "Благодійний фонд “Від людини до людини" спільно з Благодійною організацією «Легіт» надали надзвичайно важливу допомогу для мешканця нашої громади.
Турбота про мешканців громади завжди стояли в центрі нашої уваги. І в цей раз ми знову зробили важливий крок у напрямку підтримки та допомоги нашим мешканцям, які потребують особливої уваги.
До Великоновосілківської селищної військової адміністрації звернулася мешканка нашої громади яка наразі з чоловіком проживає в селі Андріївка з проханням про допомогу. Сім’я стикнулася з хворобою, яка потребує підтримки та зручних умов для пересування.
Інвалідний візок - це не лише засіб пересування, але й символ нашої турботи та підтримки для тих, хто зіткнувся з фізичними обмеженнями. Цей жест показує, що ми прагнемо створити середовище, де кожна людина може відчувати себе повноцінною частиною нашої громади.
Ми щиро вдячні Благодійній організації "Благодійний фонд “Від людини до людини" та Благодійній організації «Легіт» " за їхню підтримку та надану допомогу. Цей візок стане невід'ємною частиною життя нашого співмешканця, допоможе йому відчувати себе більш самостійним та зручно пересуватися по нашій громаді.