Проведено онлайн-нараду під головуванням Ігоря БОЙКО, заступника голови облдержадміністрації.
Проведено онлайн-нараду під головуванням Ігоря БОЙКО, заступника голови облдержадміністрації.
Днями була проведена онлайн-нарада під головуванням Ігоря БОЙКО, заступника голови облдержадміністрації з метою розгляду питання щодо збору оперативної інформації про зафіксовані факти руйнування або пошкодження об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, житлового фонду та інших об’єктів інфраструктури, а також стану інформаційного наповнення Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного в наслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військової агресією Російської Федерації відповідно до постанови КМУ від 26.03.2024 № 380.
Участь у заході взяли: Олексій ХРОМІЙ, секретар Великоновосілківської селищної ради та Світлана ГНОЄВА, начальник відділу містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради.