В рамках посилення фінансового обслуговування населення Великоновосілківської громади, відділення Ощадбанку здійснило виїзд до населених пунктів нашої громади.

Дата: 13.05.2024 09:00

Під керівництвом кваліфікованих працівників банку за допомогою мобільного відділення був організований виїзний прийом, в рамках якого надавався широкий спектр банківських послуг, включаючи:
Відкриття банківських рахунків.
Зняття та внесення грошових коштів на рахунки клієнтів.
Оформлення платіжних доручень та інших фінансових операцій.
Консультації з питань банківських послуг та умов кредитування.
Метою цього заходу було забезпечення зручності та доступності банківських послуг для мешканців віддалених населених пунктів, а також підтримка розвитку фінансової грамотності серед населення.
Будьте на зв'язку з Ощадбанком, щоб дізнатися про майбутні заходи та послуги, які можуть бути корисними для вас та вашої сім'ї.