Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 15 травня.

Дата: 15.05.2024 11:51

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 15 травня. Про ситуацію в області повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Інформація про постраждалих за добу не надходила.

Покровський район. У Мар'їнській громаді обстріляні Парасковіївка, Костянтинівка і Єлизаветівка. У Курахівській громаді пошкоджено 3 будинки у Веселому Гаю. У Гродівській громаді пошкоджено господарчу споруду в Іванівці.

Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні Торське, Терни, Ямполівка, Зарічне, Іванівка і Ямпіль. У Миколаївці пошкоджено 3 будинки і адмінбудівлю. У Старій Миколаївці Іллінівської громади пошкоджено 4 об'єкти.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 10 приватних будинків і багатоповерхівка. У Сіверську пошкоджено нежитлову споруду.

Всього за добу росіяни 9 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 336 людей, у тому числі 57 дітей.