На території Великоновосілківської громади активно тривають заходи з благоустрою та прибирання.

Дата: 20.05.2024 13:27

Спільними зусиллями місцевих жителів та комунальних служб вдалося зробити значний внесок у підтримку чистоти та порядку на території нашої громади.
Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО активно підтримує ці заходи, забезпечуючи необхідні ресурси та координацію дій. Результати проведених зборів вже помітні – громада стала чистішою та привабливішою. Але на цьому ми не зупиняємося. Планується продовження робіт з благоустрою, зокрема висадка дерев та кущів, облаштування нових зон відпочинку та покращення інфраструктури.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цих важливих заходів. Ваша праця та ентузіазм є прикладом для всіх, а спільні зусилля допомагають зробити нашу громаду ще кращою.