Працівниками Покровського МРЕВ був здійснений виїзний прийом громадян на територію Великоновосілківської громади.

Дата: 20.05.2024 12:16

Працівники Покровського ТСЦ МВС №1451 за підтримки начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА провели черговий виїзний прийом громадян. Цей захід організовано з метою забезпечення доступності державних послуг для мешканців громади, що особливо важливо в умовах обмеженого транспортного сполучення.
Виїзний прийом громадян був спрямований на спрощення процесу отримання адміністративних послуг, наданих сервісними центрами МВС. Серед основних послуг, які були доступні під час прийому, були реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, обмін та видача водійських посвідчень та інші адміністративні послуги.
Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО активно сприяв організації виїзного прийому, розуміючи важливість доступу до державних послуг для мешканців громади.
Така ініціатива не тільки полегшує життя громадян, але й зміцнює довіру до місцевої влади та державних органів.
Велика подяка всім, хто долучився до організації та проведення цього заходу, за їхню важливу роботу та підтримку громади.