Придбали ПРИЧІП САМОСКИДНИЙ ТРАКТОРНИЙ 2ПТС-4 для потреб Великоновосілківської громади.

Дата: 22.05.2024 15:48

Даний причіп є універсальною розробкою і адаптований для агрегації з різними тракторами. Розрахований ПТС для вантажоперевезень по дорогах з будь-яким покриттям, від доріг загального призначення до бездоріжжя.
Причіп розрахований на габаритні, об'ємні, сипучі вантажі. Конструкція причепа дає можливість розвантажувати причеп способом звалювання вантажу. Навантаження й розвантаження виконується в три сторони.
Таке обладнання також буде корисним у вирішенні питань відновлення після надзвичайних ситуацій.
Ця ініціатива є важливим кроком у забезпеченні розвитку та самозабезпеченості Великоновосілківської громади.