Терористичний удар росіян по гіпермаркету в Харкові – це черговий акт геноциду.

Дата: 27.05.2024 12:16

Терористичний удар росіян по гіпермаркету в Харкові – це черговий акт геноциду. Центр стратегічних комунікацій пояснює

25 травня росія атакувала авіабомбою гіпермаркет «Епіцентр» у Харкові. Загинуло (https://t.me/spravdi/38888) 16 і поранено 43 людини.

▶️ Удар по цивільному об’єкту у час великого скупчення людей рф завдала свідомо, адже застосувала для цього високоточну авіабомбу УМПБ Д-30 з GPS-наведенням.

▶️ Момент злочину зафіксували (https://t.me/spravdi/38895) камери спостереження «Епіцентру». Вціліли сервери, на яких збереглося відео загибелі людей.

▶️ Загинули звичайні харків’яни, які в суботній день робили покупки та персонал гіпермаркету. Серед жертв російського теракту – 12-річна дівчинка та її мати.

▶️ Понівечені тіла жертв неможливо було впізнати. Багатьом харків’янам для ідентифікації загиблих родичів довелося здавати зразки ДНК.

▶️ І до, і після атаки по «Епіцентру» росія продовжувала обстрілювати Харків ракетами і бомбами. А кремлівська пропаганда продовжила нахабно брехати про «ураження військових об’єктів».

▶️ 27 травня у Харкові оголошено днем жалоби за загиблими. Ми не забудемо і не пробачимо москві її злочини.