Ось і настав цей хвилюючий момент.
Ось і настав цей хвилюючий момент. Днями для всіх учнів закладів освіти Великоновосілківської селищної ради відбулося Свято останнього дзвоника. У кожному закладі свято було по- своєму надзвичайно хвилююче і урочисте.
На святі були присутні: начальник Управління освіти Великоновосілківської селищної ради Костенко Д.В., начальник відділу освіти Пічахчі Л.І., головний спеціаліст відділу освіти Зрожевська Т.І., методисти відділу освіти Васюкович Л.М. та Фонотова О.В., старший лейтенант поліції, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Волноваського районного Митько О. О. Гості щиро привітали всіх із закінченням навчального року, побажали успіхів і гарного відпочинку влітку.
Змістовно та зворушливо пройшли онлайн-свята. До учнів, батьків та вчителів із словом привітання та вдячності звернулися також і керівники закладів освіти. Особливо зворушливі слова звучали на адресу випускників 2024 року, які йдуть у доросле життя.
На кінець 2024 року випускників ЗЗСО Великоновосілківської селищної ради 9 класів -162, із них отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою 21 учень. Випускників 11 класу -128, із них отримають Золоті медалі 15 учнів, срібні- 4. Це говорить про високі досягнення наших учнів у навчання.