Дата: 30.05.2024 16:05

30 травня 2024 року у м. Дніпро у форматі офлайн/онлайн відбулась зустріч робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на випадки гендерно зумовленого насильства у Донецькій області, яку організувало представництво Фонду ООН   у галузі народонаселення (UNFPA). На зустрічі були присутні представниці з Великоновосілківської громади, відповідальні за формування та реалізацію регіональної політики запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству на місцевому рівні.