Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій Ященко взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області.

Дата: 29.05.2024 15:40

Важливе рішення про евакуацію родин з дітьми з деяких населених пунктів області прийняли сьогодні на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області.
Зокрема, необхідно вивезти дітей з Лиману, сіл Липове, Нове, Карпівка, Ставки Лиманської ТГ, села Прогрес Гродівської ТГ та селища Зоря Іллінівської ТГ. Тепер необхідно отримати погодження від Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.
Окремо обговорили оздоровлення та відпочинок дітей, які зазнали травм через війну, потребують психологічної допомоги та відпочинку.