Сьогодні відбулась робоча нарада
Дата: 07.06.2024 13:30
Кількість переглядів: 39
Сьогодні відбулась робоча нарада, яку організувало Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА за участі представників всіх громад Донецької області. Від відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради була присутня Світлана Батрак - головний спеціаліст відділу. На нараді розглянули питання про заходи з нагоди відзначення Дня батька, а також про затвердження Порядку та умов надання у 2024 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та інші питання.