Дякуємо вам за вашу відвагу, талант і любов до України!
Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій Ященко вручив старшому сержанту 3 батальйону окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького Івану Отрошко подяку за високий професіоналізм, мужність та відвагу, проявлені під час виконання службових обов'язків, а також вагомий внесок у захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
Іван Іванович Отрошко, уродженець Київщини, з 2022 року захищає Великоновосілківський напрямок. За цей час він зарекомендував себе як відважний і відповідальний військовослужбовець, який неодноразово брав участь у контрнаступальних операціях. Наразі Іван перебуває на території громади, де продовжує виконувати свої обов'язки.
Іван Іванович також знаходить час та натхнення для творчості навіть у найскладніших умовах. Захищаючи нашу державу він, створює дивовижні роботи своїми руками. Його мистецтво стало символом стійкості, надії та невичерпного духу українського народу.
Його творчість вражає різноманітністю та майстерністю. Іван створює картини використовуючи підручні матеріали та інструменти. Його роботи наповнені символікою та патріотизмом, вони відображають дух і характер українського народу, їхню боротьбу та надії на майбутнє.
Ми пишаємося нашими військовими, які не лише захищають нашу країну, але й зберігають і примножують її культурну спадщину. Дякуємо вам за вашу відвагу, талант і любов до України!