Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!

Дата: 06.06.2024 11:38

Днями за сприяння начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА була доставлена гуманітарна допомога у вигляді гігієнічних наборів для сімей з дітьми на територію Багатирського та Костянтинопільського старостинських округів.
Допомогу надав Благодійний фонд "Янголи Спасіння" у співпраці з ЮНІСЕФ, створений українцями та спрямований на допомогу українським родинам яких спіткала біда.
Для тих, хто залишається під масованими обстрілами з усіх видів зброї на рідній землі – це дуже важлива допомога. Працюючи на благо людей, які нам довіряють, підтримуючи та допомагаючи в тяжку хвилину, розуміємо, що ми на вірному шляху та наша діяльність життєво необхідна!
Щиро дякуємо нашим партнерам Благодійному фонду "Янголи Спасіння" , за неоціненну допомогу для мешканців Великоновосілківської громади.
Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!