Ми обов’язково переможемо! Побудуємо оновлену країну! Адже ми – сильна, непохитна та волелюбна нація! Разом ми сила! Разом до перемоги!

Дата: 14.06.2024 20:01

Завдяки злагодженій роботі Великоновосілківської селищної військової адміністрації та відділення поліції №1 Волноваського районного відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, мешканці смт Велика Новосілка отримали необхідну гуманітарну допомогу.
Ініціатива начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія Ященка спрямована на підтримку мешканців смт Велика Новосілка, які опинилися в скрутних умовах. В результаті співробітники евакуаційної групи «Білий Янгол» Великоновосілківського напрямку доставили продуктові, гігієнічні набори та питну воду до населеного пункту.
Ця гуманітарна допомога є життєво необхідною для багатьох родин, що перебувають у важких умовах. Підтримка з боку адміністрації та поліції дозволяє мешканцям смт Велика Новосілка відчути турботу та допомогу у ці складні часи.