Дата: 18.06.2024 11:05

Життя в Великоновосілківській громаді, як і в багатьох інших населених пунктах Донецької області, часто супроводжується викликами та труднощами. Саме тому допомога, яку надають благодійні організації, є надзвичайно важливою та цінною для місцевих мешканців.
Мешканці села Андріївка отримали благодійну допомогу від Благодійного Фонду "Янголи Спасіння" та Всесвітньої Проводовольчої Програми (ВПП) ООН. В рамках цієї акції було видано хліб для кожної родини, що стало справжнім подарунком для всіх жителів села.
БФ "Янголи Спасіння" вже не вперше підтримує нашу громаду. Їхня діяльність є яскравим прикладом того, як небайдужість та взаємодопомога можуть змінити життя людей на краще. Важко переоцінити значення таких жестів, коли кожна підтримка є вкрай важливою.
Мешканці села Андріївка висловлюють свою щиру подяку БФ "Янголи Спасіння" за надану допомогу. Цей хліб став символом турботи та підтримки, якої потребує кожен з нас. Дякуємо всім, хто причетний до цієї акції, за їхню небайдужість та готовність допомогти.