Дата: 12.06.2024 09:34

Спеціалісти відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради продовжують свою важливу роботу з надання послуг для багатодітних сімей. Зокрема, одним із пріоритетних завдань відділу є видача посвідчень батьків багатодітної сім'ї та посвідчень дитини з багатодітної сім'ї.
Посвідчення батьків багатодітної сім'ї та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї надають ряд пільг і переваг, які значно полегшують життя багатодітним родинам.
Процедура видачі посвідчень є досить простою і прозорою. Для цього батьки багатодітних сімей повинні звернутися до відділу культури, сім'ї, молоді та спорту, заповнити необхідні документи та надати підтверджуючі документи про кількість дітей у сім'ї. Спеціалісти відділу надають консультації та допомогу у заповненні всіх необхідних форм, щоб процес був максимально зрозумілим та доступним.