Відновлення адміністративного приміщення після ворожих обстрілів є важливим кроком до нормалізації життя в громаді.

Дата: 12.06.2024 12:52

Продовжуємо роботи по ремонту приміщень Великоновосілківської громади після ворожих обстрілів.
У Великоновосілківській громаді активно продовжуються роботи з ремонту приміщень, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів. Відновлення адміністративних будівель є пріоритетним завданням, оскільки вони є ключовими осередками для надання послуг мешканцям громади та забезпечення ефективної роботи влади.
Після обстрілів приміщення зазнають значних пошкоджень, включаючи зруйновані стіни, пошкоджену покрівлю, розбиті вікна та двері, а також значні внутрішні пошкодження. Ремонтні роботи розпочалися негайно після оцінки збитків, і наразі здійснюються за кількома напрямками.