Спеціалісти Пенсійного фонду нещодавно відвідали Великоновосілківську громаду, щоб провести прийом громадян у селах Костянтинопіль та Багатир.

Дата: 20.06.2024 11:52

Ця ініціатива спрямована на поліпшення доступу місцевих мешканців до пенсійних послуг та консультацій. Спеціалісти надавали консультації з урахуванням останніх змін у законодавстві, що дозволило громадянам краще розуміти свої права та обов'язки.
Завдяки спільним зусиллям місцевої влади та Пенсійного фонду, мешканці сіл Костянтинопіль та Багатир отримали необхідну допомогу та консультації, що сприяє підвищенню рівня соціальної захищеності населення.
Ми сподіваємось, що подібні заходи будуть проводитись і надалі, забезпечуючи всебічну підтримку та допомогу громадянам у вирішенні їхніх соціальних та пенсійних питань.