Всеукраїнська програма ментального здоров'я

Дата: 18.06.2024 13:01

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", яка здійснюється за ініціативи Першої леді  Олени Зеленської,  фахівчиня Великоновосілківського районного центру зайнятості Тетяна Іванова 14 червня провела онлайн-захід "Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях" для шукачів роботи.
Місія проекту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе.
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя.
Здатність отримувати задоволення від життя — основна риса ментально здорової людини.
У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров'я – своє та людей поруч.
В ході тренінгу фахівчиня обговорила зі слухачами що таке стрес і як впоратися з його наслідками. Присутні, виконуючи вправи, вчилися долати свій страх та тривожність. Тренерка поділилася швидкими техніками самодопомоги. Ці техніки прості та дієві та кожен зможе використовувати їх у повсякденному житті.
Всеукраїнська програма ментального здоров'я https://www.facebook.com/howareu.program