Дата: 24.06.2024 15:23

Працівники комунального підприємства "Андріївське" продовжують свою важливу роботу з підтримки чистоти та благоустрою нашої громади. Нещодавно було проведено масштабне прибирання території на в’їзді до Волноваського району, що стало черговим кроком у покращенні зовнішнього вигляду та комфорту для мешканців та гостей Великоновосілківської громади.
Ця робота включала очищення узбіч, покос трави, видалення сміття та обрізку заростей. Завдяки зусиллям працівників КП "Андріївське", в'їзд до району став більш охайним і привабливим.
Ми щиро вдячні працівникам комунального підприємства за їхню сумлінну працю та відданість справі.