Привітання начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА з Днем державної служби.

Дата: 23.06.2024 09:00

Державні службовці – це люди, які здатні вирішувати повсякденні проблеми населення, формувати систему державного управління, оперативно реагувати на проблеми і запити сучасного суспільства.
Наразі, в умовах воєнного стану, державні службовці дбають про те, щоб робота державних органів залишалася ефективною, забезпечувала спроможності нашої держави на фронті і в тилу.
Висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які сьогодні у складних умовах з повною віддачею працюють на благо громадян країни.
Зичу успіхів у вашій професійній діяльності, життєвої енергії, кар’єрного зростання, досягнення поставленої мети, мудрості, добра та здоров’я. Нехай ваша праця буде успішною та важливою для процвітання нашої країни, а поруч – талановиті однодумці та вірні друзі.

З повагою, начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО.