Волноваський район: рятувальники провели роботи з консервування пошкодженої внаслідок обстрілу адміністративної будівлі

Дата: 26.06.2024 16:39

💥 Село Багатир Волноваського району вже не раз зазнавало обстрілів окупантів. Внаслідок однієї з ворожих атак було пошкоджено адміністративну будівлю. Щоб зберегти надбання громади, рятувальники разом з місцевими органами влади доклали максимум зусиль.

⚒️ Протягом двох днів особовий склад Волноваського гарнізону проводив роботи з консервування пошкодженої будівлі. За допомогою металевого профнастилу закрили 15 віконних блоків та закріпили покрівельний матеріал на площі 43 кв. м. Роботи завершено.

🤝 Спільна взаємодопомога робить нас сильнішими у подоланні негараздів війни. Разом до перемоги!

#відновлювальні #ВолноваськийРайон #27ДПРЗ #рятувальникиДонеччини