Надання допомоги триває!

Дата: 26.06.2024 13:02

Територія Великоновосілківської громади, через довготривалі бойові дії, набула стану, несумісного з безпечним життям. Переважна більшість мешканців евакуйована до більш безпечних регіонів, де вони мають адаптуватись до нових умов і потребують підтримки та допомоги.
Сьогодні Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією була проведена видача гуманітарної допомоги в смт Просяна мешканцям Великоновосілківської громади які тимчасово зареєстровані на території Синельниківського району.
Ця ініціатива спрямована на надання допомоги тим, хто потребує підтримки в складний період. Під час цього заходу мешканці отримали продуктові набори з розрахунку 1 коробка на родину.
Надання допомоги триває!