Разом ми сильніші, і разом ми зможемо подолати всі труднощі, які постають перед нашою громадою.

Дата: 29.06.2024 10:22

Спільними зусиллями Великоновосілківської селищної адміністрації з БФ “ПРАВО НА ЗАХИСТ” вдалося відновити документи Власенко Марії Андріївни.
На початок війни Марія Андріївна перебувала у смт Велика Новосілка, де доглядала за своєю свекрухою і, на жаль, була змушена поховати її.
Втрата документів під час війни є серйозною проблемою, оскільки це може ускладнити доступ до основних послуг, включаючи медичну допомогу, соціальні виплати та правовий захист. Для Марії Андріївни це стало ще одним важким випробуванням у цей складний час.
Однак завдяки спільним зусиллям Великоновосілківської селищної військової адміністрації та БФ “ПРАВО НА ЗАХИСТ”, Марії Андріївні вдалося швидко відновити всі необхідні документи. Цей процес вимагав координації з різними державними структурами та правовими інституціями, але завдяки професіоналізму та наполегливості працівників обох установ, завдання було виконано успішно.
Цей випадок демонструє важливість співпраці між державними органами та громадськими організаціями в умовах кризи. Завдяки таким злагодженим діям ми можемо допомагати людям, які постраждали від війни, швидше відновлювати своє життя і повертатися до мирного існування.