Разом до Перемоги!

Дата: 28.06.2024 12:33

Вручати державні нагороди — один із приємних обов'язків голови ОДА.

У День Конституції України з радістю вручив заслужені нагороди колегам — керівникам місцевих адміністрацій.

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримали очільники Покровська і Краматорська — Сергій Добряк і Олександр Гончаренко. Відзнакою Президента України «За оборону України» нагороджені керівники Волноваського, Покровського і Краматорського районів — Юрій Бакаєв, Володимир Замотаєв і Андрій Панков, а також керівники Званівської, Сіверської, Слов'янської і Часовоярської місцевих адміністрацій — Олександр Білицький, Олексій Воробйов, Вадим Лях і Сергій Чаус.

18 керівників отримали нагрудний знак «Знак пошани» Донецької ОДА, 1 — цінний подарунок. А секретар Новогродівської міськради Лілія Бєгалі нагороджена грамотою Верховної Ради України.

Я пишаюсь тим, що працюю разом з вами. Пишаюсь тим, як ми переформатували роботу з початку повномасштабного вторгнення. Завдяки злагодженій роботі ми стримуємо ворога по всім напрямкам.

Разом до Перемоги!