Разом до перемоги!

Дата: 28.06.2024 10:12

Вчора на платформі ZOOM громадською організацією "РАСІНК" проведено онлайн-воркшоп на тему: "Управління відходами від руйнувань" з метою поглиблення знань в сфері управління відходами від руйнувань та отримання відповідного досвіду.
У заході взяла участь начальник відділу містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Світлана ГНОЄВА та головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи, цивільного захисту та екологічної безпеки селищної ради Віктор БАРАБАШ.
В рамках заходу обговорювались сучасні методи та технології управління відходами, що виникають внаслідок руйнувань інфраструктури та будівель. Особливу увагу було приділено питанням ефективного сортування та утилізації таких відходів, а також використання перероблених матеріалів у будівництві та інших галузях.
Доповідачі поділилися власним досвідом та представили успішні кейси з управління відходами в різних регіонах України та за кордоном. Також учасники мали змогу обговорити практичні аспекти реалізації програм з управління відходами та обмінятися думками щодо можливих шляхів покращення ситуації в своїх громадах.
Онлайн-формат воркшопу дозволив залучити широку аудиторію з різних регіонів, що сприяло активній дискусії та обміну знаннями. Сподіваємося на подальше проведення подібних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та професійного рівня фахівців у сфері екології та управління відходами, а також на створення платформи для обміну досвідом та найкращими практиками.