28 червня Україна відзначає День Конституції!

Дата: 28.06.2024 09:56

28 червня Україна відзначає День Конституції! Цей день нагадує нам про наші громадянські права та свободи. А також не дає забути, що кожен та кожна з нас є частиною великої родини — України.
Сьогодні, на честь свята, працівники закладів культури Великоновосілківської селищної ради провели інтелектуальну  гру – подорож «Правовий лабіринт», в якій взяли участь більше 20 учасників. Також були запрошені члени журі:
 - начальник у справах дітей Великоновосілківської селищної ради – Анастасія ЛУЦЕНКО;
- провідний інспектор відділу 7 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях – Наталія СЕРАФІМОВА.
Вітаємо переможців гри -  справжніх знавців Конституції України:
-ІІІ місце - Колодій Віра Миколаївна;
-ІІ місце - Откидач Валентина Павлівна;
-І місце - Герус Ярослав Миколайович.
Дякуємо всім учасникам за участь! Бережімо нашу Конституцію, вивчаймо її та дотримуймося її норм, сприяючи процвітанню нашої Батьківщини!