Великоновосілківська селищна військова адміністрація продовжує активно проводити заходи з благоустрою та прибирання територій.

Дата: 03.07.2024 12:26

Мешканці активно підтримують ініціативу адміністрації, долучаються до прибирання. Це свідчить про високий рівень свідомості та бажання зробити нашу громаду чистим, комфортним і затишним місцем.
Великоновосілківська селищна військова адміністрація висловлює щиру вдячність усім, хто долучається до цих заходів. Разом ми створюємо краще майбутнє для наших дітей та всіх мешканців громади. Роботи з благоустрою та прибирання продовжуються, і ми впевнені, що спільними зусиллями досягнемо нашої мети – зробити нашу громаду найкращою!
Дякуємо всім за участь і підтримку!