Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 6 липня.

Дата: 06.07.2024 10:54

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 6 липня.

Про ситуацію в області повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Покровський район. Курахівська ТГ: у Веселому Гаю 2 будинки зруйновані і 9 пошкоджені; у Гострому пошкоджено будинок, у Вовченці — промисловий об'єкт. У Селидовому 5 людей загинули і 15 поранені, пошкоджено 21 приватний будинок, 3 адмінбудівлі, підприємство, кав'ярня, 4 крамниці, торгові павільйони на ринку і 21 авто. В Українську 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено 3 будинки.

Краматорський район. У Костянтинівській ТГ пошкоджені 8 будинків: 5 у Предтечиному і 3 у Ступочках. У Слов'янську поранено людину, пошкоджено 7 будинків.

Бахмутський район. У Часовоярській ТГ 3 людини загинули, пошкоджено 5 приватних будинків і 3 багатоповерхівки. У Торецьку 1 людина загинула і 3 поранені, пошкоджено будинок, адмінбудівлю і інфраструктурний об'єкт. У Сіверську пошкоджено 2 багатоповерхівки.