Загибель Захисника України: Пам'ятаємо Героя!

Дата: 19.07.2024 07:04

Загибель Захисника України: Пам'ятаємо Героя!
10 липня 2024 року під час виконання бойового завдання трагічно загинув захисник України Дрозд Олександр Олександрович. Його відважне служіння та самопожертва стали символом незламності і відданості нашої держави.
Олександр Олександрович був не просто воїном, а справжнім патріотом своєї країни. Він став на захист своєї Батьківщини, відстоюючи мир і безпеку українських громадян. Його бойовий дух, професіоналізм та людяність завжди слугували прикладом для товаришів по службі.
Ця втрата стала невимовною трагедією для родини, друзів, колег та всієї Великоновосілківської громади. Дрозд Олександр Олександрович залишиться у наших серцях як вірний син України, який не пошкодував свого життя заради майбутнього рідної землі. Висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким загиблого. Нехай світла пам'ять про Олександра завжди буде з нами.
Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях і душах, надихаючи на нові звершення заради вільної та незалежної України. Вічна пам'ять та слава Герою!