Першою героїнею нашої рубрики “Герої у білих халатах” стане  сімейний лікар Дробна Лідія Іванівна.

Дата: 22.07.2024 08:11

Професія лікар існує не одне тисячоліття. Протягом багатьох століть вона об'єднувала самих самовідданих і милосердних людей, які дарували людству ні багато ні мало – саме життя!
Вилікувати від недуги, залікувати рани, допомогти зберегти здоров'я, фізичну і душевну бадьорість - це лише мала частка того, що щохвилини робили і роблять лікарі, виконуючи свої професійні обов'язки. Роль особистості у справі має серйозне значення. Медичним працівником треба народитись, бажати працювати в медицині та жити своєю роботою. Все це про сімейного лікаря Дробну Лідію Іванівну.
Ще в дитинстві маленька дівчинка мріяла лікувати людей. Прагнула швидше закінчити Андріївську середню школу, щоб вступити до медичного інституту. Після закінчення Донецького державного медичного інституту Лідія Іванівна приїхала працювати до Великоновосілківської центральної районної лікарні. Вона була призначена на посаду лікаря – терапевта Краснополянскої дільничноі лікарні. В 1984 році Лідія Іванівна повернулась в рідне село Андріївка і по теперішній час на протязі 40 років лікує односельців.
Лідія Іванівна поєднує у собі терпіння, чуйність стосовно хворих та величезну відповідальність за свою роботу.