Працівники КП "Андріївське" та КП "Великоновосілківський комунхоз" ліквідують наслідки негоди.

Дата: 24.07.2024 10:50

Унаслідок нещодавньої негоди, яка накрила наш регіон, значна кількість населених пунктів зазнала серйозних пошкоджень. Сильний вітер, зливи та град пошкодили дороги, лінії електропередач, дерева та інфраструктуру. Працівники комунальних підприємств КП "Андріївське" та КП "Великоновосілківський комунхоз" оперативно приступили до ліквідації наслідків стихії, забезпечуючи відновлення нормального життя в громаді.
Працівники КП "Андріївське" та КП "Великоновосілківський комунхоз" швидко мобілізували свої ресурси для усунення наслідків стихії. Комунальники активно працюють над видаленням повалених дерев і гілок з доріг, забезпечуючи прохідність вулиць та безпеку мешканців.
Завдяки зусиллям працівників КП "Андріївське" та КП "Великоновосілківський комунхоз" наслідки негоди поступово ліквідовуються, що дозволяє відновити нормальний ритм життя в громаді. Їхня оперативність і злагоджена робота є запорукою швидкого відновлення інфраструктури та безпеки місцевих мешканців. Така відданість і професіоналізм є прикладом того, як спільними зусиллями можна подолати наслідки стихійних лих.